Ilustrace pro firmy
Objednat originální novoročenku


Napište mi, co Vaše firma dělá, a jak byste své partnery chtěli před svátky oslovit. Hned poté nastartujeme sáňky a pořádně tu přípravu péefka rozfofrujeme z předvánočního kopce.

Napište mi nyní

a vyslechněte si první nápady

Originální novoročenky

novorocenka_2017_archcon_mockup_630

Obligátní rutinu změníme v jedinečný dárek pro vaše partnery.

 

Na moment se zamyslete.

Pohlédněte do minulosti. A zkuste si vybavit novoročenky, které vám kdy udělaly největší radost. Zaujaly, rozesmály, pohladily.

Nebudu po vás chtít odpověď. Nepotřebuji vědět, kam až jste ve svých vzpomínkách zabrousili.

Budu nicméně hádat. Ta která…

  • dorazila e-mailem
  • s bezpohlavním motivem
  • bez osobního oslovení
  • v anonymní kopii…

… tak ta to nebyla.

novorocenka_2017_hc_litvinov_mockup_630

Kdo si pamatuje novoročenku, pamatuje si vás

Máte to ve svých rukou. Každý rok. Být jedněmi z mnoha, co skončí v šuplíku. Nebo těmi z mála, jejichž vánoční přání zahřeje víc než svařák v chumelenici.

Když v říjnu na parkovišti u supermarketu vletíte vozíkem do umělého smrku, tak se to sice nezdá, ale Vánoce nejsou jen o spěchu a stresu.

Jsou to navýsost lidské svátky. Všichni se k sobě mají, jsou vstřícní, na měkko. Pošlete-li jim originální novoročenku, vlastně tak říkáte:

Toto jsme nechali připravit jen pro Vás. Protože si Vás vážíme.

Jaký lepší dárek byste svým klientům a partnerům chtěli dát?

novorocenka_2017_advokat_mockup_630

Rozhýbejte nejen faldíky

Mimochodem novoroční přání mohou být i animovaná. Spolu s vhodně vybranou hudbou pak vytvoří tu pravou sváteční atmosféru. Třeba jako ve videu firmy Křída.

Přečtěte si více

Na svém blogu jsem psal o tom, jaké byly novoročenky v roce 2016. Kdo ví, možná tam najdete byť jen volnou inspiraci pro tu svou letošní.

Napište mi

Přemýšlíte o kreslené novoročence?

Napište mi svou představu. Hbitě se Vám ozvu a podle detailů zadání přidám i cenový odhad. A třeba se společně vyhneme předvánočnímu kvaltování ;)

Poptejte novoročenku

 

 

Originální novoročenka pro firmu Archcon Lithio - kreslené novoroční přání Křída - originální novoročenkaA tohle je moje osobní autorská novoročenka Novoročenka pro Pears Health Cyber Novoročenka pro Pears Health Cyber Vánoční přání Sportovní školy Litvínov© Karel Hejkal 2008 - 2013 | karel@hejkal.com | Vytvořeno v PSPad editoru | Powered by WordPress.