Vymyslíme to spolu


Vyslechnu si vaše přání. Přidám tu něco zkušenosti, tu hrst dovednosti, onde krapet šmrncu... A nadchneme vás i celý svět.

Napište mi své přání

a nechte se nadchnout

Doporučení

doporuceni_edikaS panem Hejkalem jsem spolupracovala na knize Fotbalová angličtina a němčina, ke které vytvářel ilustrace. Jednalo se o zajímavý, avšak dost netypický a náročný projekt, navíc jsme byli dost tlačeni časem.

Popravdě řečeno jsem na začátku spolupráce měla jisté obavy, protože s p. Hejkalem jsem spolupracovala poprvé. Avšak ukázky ilustrací na jeho webu mne nadchly, takže jsem to riskla.

Dílo se nakonec velice povedlo, spolupráce byla příjemná, přístup p. Hejkala mohu označit za velmi profesionální.

Yulia Mamonova
Albatros Media
yulia.mamonova@albatrosmedia.cz

 


 

doporuceni_jan_kloboucekKomunikace i zpětná vazba byla včas. Reakce na požadavky vstřícná, vždy se snahou vyhovět a navíc neustálý úsměv na tváři :)

Spolupracovat je radost.

Jan Klobouček
HC Litvínov – vedoucí marketingového úseku
www.hokej-litvinov.cz, kloboucek@hcltv.cz, 476 767 276, linkedin

 


 

doporuceni_michaela_samalovaSpolupráce probíhala velmi plynule. Karel vždy reagoval zavčas a snažil se maximálně vyjít vstříc požadavkům. Co velmi oceňuji byla upřímnost, na co má schopnosti/dovednosti, technické zázemí a čas. Vždy velmi dobře odhadl finanční stránku zadání.

Michaela Šámalová
UP21 – Marketing campaign manager
up21.commichaela.samalova@up21.com, linkedin

 


 

doporuceni_jan_krizBezproblémová a rychlá spolupráce. Grafický styl máš svůj vlastní, originální, nezaměnitelný. I proto je skvělý pro odvážnější prezentaci, která bude vždycky působit pozitivně a lidsky. Rozhodně budu doporučovat dál.

Jan Kříž
zakladatel startupu DETOX, manažer v UP21
up21.com, linkedin


 

 

doporuceni_debra_dobbsVelmi oceňuji Vaši kreativitu i přístup k práci. Odvedena na 110%, ve velmi krátkém termínu a přesně podle zadání.

Celý projekt byl velmi specifický a požadavky realizačně poměrně komplikované. Dokázal jste se s tím však popasovat bravurně. Nejen, že jste velmi rychle pochopil, o co nám vlastně jde, ale zároveň jste naše původní záměry posunul díky své invenci o level výše.

Jsme velmi rádi, že jsme si ke spolupráci zvolili právě Vás a bude-li v budoucnu příležitost, nepochybně se na Vás znovu obrátíme.

Debra Dobbs
realitní agentka, Chicago
debradobbs.comdebra@debradobbs.com


 

Spolupráci s panem Hejkalem si nemohu vynachválit! Po mnoha negativních zkušenostech s „profesionály“ jsem náhodou narazila na pana Hejkala. Musím říct, že takto profesionální přístup jsem dlouho nezažila.

Poptávala jsem prezentační video pro web svatbonet.cz. Přišla jsem s mlhavou představou – pan Hejkal po několika telefonátech okamžitě navrhl konkrétní scénář, barvy, text, hudbu – vše trvalo pouze několik dní a výsledek naprosto předčil mé očekávání.

Pan Hejkal je profesionál na správném místě – jenom škoda, že takových není víc!

Helena Černá
www.svatbonet.cz


 

Zuzana DuffkováPana Karla Hejkala jsme oslovili kvůli svatebnímu oznámení. Chtěli jsme takové, které přesně vypovídá o nás a o tom, co máme rádi – a rychle.

Stačilo jen zhruba popsat naši představu a pan Karel ji dotvořil, poslal několik návrhů a finální podoba je vkusná, vtipná a originální. Vše bylo hotovo během týdne. Pan Karel nám navíc pomohl vychytat některé mouchy v textu :)

Líbil se mi i jeho přístup k vyjednávání ceny – o všem jsme věděli předem, od začátku bylo vše předvídatelné.

Zuzana Krásová


 

doporuceni_iveta_rosenbergovaIhned po odeslání poptávky nám bylo odpovězeno. Ještě než jsem stačila odeslat zálohu, byly nám poslány tři předběžné nákresky, takže jsme ihned věděli, že to bude přesně to, co jsme si představovali…

Včetně zařízení tisku jsme do 14 dní měli zakázku kompletně hotovou doma. Samozřejmě doporučujeme.

Iveta Smržová – Rosenbergová
ivetasmrzova@gmail.com


 

doporuceni_foto_jan_korbelKarel je kreativní grafik, který zároveň stojí nohama na zemi. To je celkem vzácná kombinace. Umí dobře komunikovat a líbí se mi jeho pracovní proces. Nejprve si definujeme, čeho chceme dosáhnout, následuje hrubá skica, kolečko připomínek a postupně propracovanější verze.

Realizovali jsme spolu dvě zakázky, byli jsme spokojeni a budeme ve spolupráci rádi pokračovat.

Jan Korbel
zakladatel severu Fakturoid
jan@fakturoid.czwww.fakturoid.cz


 

doporuceni_ivana_kalmusovaSpolupráce s panem Hejkalem byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažila.

Jsem poměrně náročná, zabývám se detaily a mám většinou jasnou představu, jak chci, aby věci vypadaly. Pan Hejkal moje představy naplnil na 100 %. Je trpělivý, empatický a ochotný vyjít vstříc. Jeho nápady a otázky naše postavičky vždy posunuly ještě dál, než jsem očekávala. To není samozřejmost.

Ať už máte jasnou představu, nebo potřebujete poradit a navést, v obou případech budete vždy spokojeni.

Ivana Kalmusová
Project Manager/Copywriter
ivana.kalmusova@gmail.com


 

doporuceni_veronika_rotkovaVše, na čem jsme se dohodli, jste splnil dle našich představ.

Líbila se mi samostatnost, se kterou jste pro nás grafický návrh vytvořil, a také cenné rady, které jste mi při našich konzultacích poskytl. Zejména v oblastech, ve kterých jsme si jako laici nebyli jisti. Určitě bych Vaše služby doporučila.

Veronika Rotková
rotkova@tomovyparky.cz ~ 731 612 218


 

Lukáš ŽďárskýS Karlem jsme v průběhu posledních dvou let spolupracovali na několika projektech. Pro naši společnost vytvořil nezaměnitelné maskoty a grafiku, která se setkala s obrovským úspěchem. Je úžasné sledovat, jak se jeho grafika vyvíjí a kam se s každou novou zakázkou posouvá.

Pokud chcete, aby grafika vašeho webu čněla z davu a na první pohled zaujala, pak je Karel jasná volba. Profesionální jednání, komunikace a dodržování termínů je u Karla samozřejmostí. Doporučuji.

Lukáš Žďárský
zakladatel portálu Můj instruktor! a projektu Radlická 125
www.mujinstruktor.cz ~ info@mujinstruktor.cz


 

Tereza ZvěřinováSpolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit. Dodané práce se vyznačují nejen precizním a kreativním zpracováním, ale také milým a osobitým stylem.

Zadání není potřeba zdlouhavě vysvětlovat, vše většinou splňuje naše očekávání a potřebný standard hned napoprvé. S panem Hejkalem spolupracujeme již několik let a určitě se na něj budeme rádi obracet i nadále.

Tereza Zvěřinová
Project manager ve společnosti Multimedia atelier


 

Jana Greenevasen fotoPan Hejkal pro nás nakreslil a navrhl svatební oznámení. Jsme z obrázku nadšeni a víme, že máme památku na zbytek života. Jsme mu velmi vděční. Všem vřele doporučuji mít originální svatební oznámení :)

Jana Greenvasen

 


 

Špidla Data Processing logoKarla Hejkala můžu jen doporučit. Dokonale ovládá řemeslo a umí to nejen se softwarem, ale i kreslit rukou, což se dnes jen tak nevidí. Je pružný při práci, rád vyjde vstříc a v jednání je gentleman.

Ing. Radek Špidla
spolumajitel Špidla Data Processing, s.r.o.
www.spidla.cz


 

Kateřina Šmídová kresba Barbora Dvořáková kresbaSpolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit.

Když s námi vytvářel vizi a tvář našich webových stránek, logo a následně i video prezentaci, nedělal pouze to, co jsme mu řekly a „bezmyšlenkovitě nezhmotňoval“ naše představy, ale díval se na vše vždy objektivně. V mnoha věcech nám poradil a vysvětlil nám, proč navrhuje to, co navrhuje.

Především oceňujeme, že se pan Hejkal soustředí nejen na to, co se lidem líbí, ale hlavně co na ně působí. Nic není problém, nové věci jsou pro něj výzvou, do všeho jde s velkým odhodláním a energií. Nikdy jsme mu nemusely zdlouhavě vysvětlovat naše představy, je velmi chápavý, kreativní, nápaditý. Věříme, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i do budoucna.

Barbora Dvořáková a Kateřina Šmídová
soukromá inzerce nemovitostí bez realitky
www.zaplotem.cz ~ info@zaplotem.cz ~ 725 313 730


 

Aleš Rybka kresbaPan Hejkal nám vytvořil dokonalé a velice vtipné svatební oznámení. Spolupráce s ním byla na vynikající úrovni, rychlá, profesionální. Emailová komunikace byla bez problémů. Až se budu ženit podruhé, jistě jeho služby využiji znovu :-)

Aleš Rybka
kaprar@gmail.com ~ 604 774 995


 

Tomáš Hajdin fotoSpolupráce s Karlem Hejkalem byla vstřícná, kreativní a flexibilní. Realizovali jsme spolu animaci našeho firemního PF v roce 2011.

Velice mi pomáhalo, když mě při realizaci překvapoval dalšími „vychytávkami“ nad rámec toho, co jsem uvedl v oficiálním zadání. Výsledná podoba kresleného PF byla nádherně a profesionálně zpracovaná, takže u klientů vzbudila spoustu pozitivních emocí a spontánních pozitivních referencí.

Tomáš Hajdin
Pears Health Cyber

 


 

Lucie Bednářová kresbaSpolupráce s panem Karlem Hejkalem byla naprosto dokonalá. Profesionální služby, a když jsme zpočátku neměli žádnou přesnou představu, tak nás trpělivě vyzpovídal a vytvořil dokonalou vizi.

Sehnat originální svatební oznámení není jednoduché a ještě když se podaří do toho vložit nadsázku s vtipným výsledkem, člověk nemůže byt nespokojen. Můžeme s manželem jen doporučit… Ještě jednou děkujeme.

Lucie Bednářova
luca.russis@email.cz


 

Rozhodně doporučuji – rychlá a přátelská komunikace, promptní vyřízení a odeslání objednávky a řešení případných problémů na jedničku.

Zuzana Jugová
zuzka.jugova@centrum.cz
© Karel Hejkal 2008 - 2013 | karel@hejkal.com | Vytvořeno v PSPad editoru | Powered by WordPress.