Ilustrace pro firmy
Máte zájem o kresby pro děti?


Napište mi svou představu už dnes. Proberu s Vámi, jak bychom ji mohli nejlépe realizovat k Vaší plné spokojenosti.

Napište mi nyní

a probereme spolu první nápady.

Dětské publikum

Děti můžeme vnímat jako zákazníky. A nebo jako prima stvoření, kterým děláte radost.

Tady asi nemá smysl moc rozumovat. Děti a ilustrace, to prostě patří k sobě. Kresba dětem pomáhá poznávat a chápat svět, osvěžuje knihy, časopisy, učebnice. Rozvíjí fantazii, rozšiřuje obzory. Dnes ji najdeme i na webových stránkách, v multimediálních aplikacích.

Kreslená grafika ruka podaná mezi dvěma světy, dospělým a dětským. 

Citlivě využít ji lze na řadě výrobků, od pexesa přes puzzle či deskové hry, po potisk textilu a bytovou dekoraci.

Bezpečnost na cestách - Ilustrace pro dětský web Bezpečnost na cestách - Ilustrace pro dětský web Bezpečnost na cestách - Ilustrace pro dětský web

Pozor snad jen na jednu věc.

Žádná kresba by neměla být hloupější, než sousedovic Pepíček. Protože, jak známo, takovej průměrnej Pepíček, ten je vzdor věku mazanej až za ušima.

Bavte děti i jinak

„Willy Vonka! Willy Vonka! Tada japta táda dáda!“

Znáte? Aby ne. Kdo by neznal majitele továrny na čokoládu, co do svých výrobků ukrýval zlaté kupony. Ten věděl, jak s dětmi komunikovat!

Proč si z něj nevzít inspiraci? Děti jsou všude kolem nás.

Jste dětská lékařka? Prodáváte textil všech velikostí? Nábytek do celého bytu? Připravte pro jednou originální dětské PF či slevový kupón a oslovte tak i své nejmenší zákazníky.

Dopravní výchova interaktivně - ilustrace pro dětskou aplikaci Brzdná dráha - ilustrace pro dětskou aplikaci Dopravní výchova interaktivně - ilustrace pro dětskou aplikaci

Děti mají i vaši zaměstnanci

Ovšem abychom úspěšně zvládli konkurenční třenici na trhu, je dobré občas myslet i na lidi v nejbližším okolí. Třeba zaměstnance a jejich caparty. Dětská kresba tak najde uplatnění i v rámci interní firemní komunikace.

Ať už je všechny nějak originálně pozvete na besídku, dětský den nebo rovnou na letní tábor.

Ten tábor… čím delší, tím lepší. Prej. Říká 9 rodičů z 10.

Železniční přejezd - ilustrace pro dětskou aplikaci Nehoda - ilustrace pro dětskou aplikaci Přechod pro chodce - ilustrace pro dětskou aplikaciDopravní výchova interaktivně - ilustrace pro dětskou aplikaci Motiv na tričko pro dětský tábor Motiv trička pro dětský táborIlustrace pro aplikaci webu Brumík Ilustrace pro dětskou deskovou hru

 © Karel Hejkal 2008 - 2013 | karel@hejkal.com | Vytvořeno v PSPad editoru | Powered by WordPress.